...

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات بنیار

قوانین و مقررات سایت آموزشی بنیار

1. احترام به حقوق مالی و معنوی
هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون اجازه مدیریت، ممنوع می باشد. همچنین، تمامی حقوق مالی و معنوی سایت بنیار متعلق به مدیریت سایت می باشد و در صورت نقض، پیگرد قانونی خواهد داشت.

2. رعایت حقوق کاربران
حریم خصوصی کاربران در سایت بنیار حفظ می شود و هیچگونه اطلاعات شخصی به شخص یا سازمان دیگری ارائه نخواهد شد. همچنین، هرگونه توهین و تعرض به حقوق کاربران، ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت.

3. استرداد وجه: از آنجایی که تعدادی از ویدیو های هر دوره اموزشی رایگان بوده و به علاوه برای هر دوره یک فایل دمو رایگان ضبط میشود و هر مدرس در مورد دوره خودت به صورت گفتاری توضیح میدهد، استرداد وجه وجود ندارد. لذا در انتخاب دوره نهایت دقت را به عمل آورید.

4. نحوه دسترسی به فایل دوره پس از خرید: هر فایلی که در سایت آموزشی بنیار خریداری میشود اعم از دوره، ویدیو، سفارش های طراحی لوگو، سایت، بنر، لوگوموشن و… پس از پرداخت مبلغ قابل دانلود میباشد. در نظر داشته باشید فایل های قابل دانلود طرح هایی نظیر لوگو و… که هویت خاص شرکت یا افراد را نشان میدهد تنها یکبار قابل خرید و دریافت بوده و پس از اولین خرید، برای شخص دیگری قابل استفاده نیست.

5. خدمات پس فروش:

دوره های آموزشی: دوره های آموزشی در صورت قید شدن در صفحه مشخصات دوره، دارای پشتیبان برای پاسخ گویی و رفع ابهام دوره برای هنرجویان میباشد.

سفارش طراحی سایت:تمامی سفارش گذاری های سایت به مدت شش ماه دارای خدمات پشتیبانی( در صورت مشاهده نقص عملکرد) میباشد. 

 

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.